חברי כנסת בפייסבוק

ממשלה

עמותות וארגונים

סקרים

אתרי חדשות

   
 
           צור קשר
    פורום פוליטי
           
           
כאן תוכלו לקבל מידע על עמותות וארגונים חברתיים
 
    
ארגון מהות החיים, מקבוצת אריסון, קבוצה עסקית פילנתרופית, פועל ללא מטרות רווח כדי לעורר את המודעות בדרכים שונות ולאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו להקשיב לעצמו ולקולו הייחודי, לבחור את דרכו, להיות שלם עם בחירותיו ולחיות בשלום עם עצמו.
אנו מאמינים שלכל אחד ואחת היכולת והאחריות להגיע לשלום פנימי, אך הדרך שבה אדם מתחבר לעצמו על מנת להגיע לכך היא על פי בחירתו ואמונתו
 
 
.
 

"נס ציון" הוא מהלך בתנועה, הנבנה כמוקד הזדהות לאומי ערכי משותף בעם-ישראל וכמצע לחיבור עם ישראל, על כל גווניו וחלקיו, למהות אחת המחוברת לזהותה ולערכיה, אשר מובילה את עצמה למימוש חזונה הלאומי והאוניברסלי, מתוך בחירה והסכמה.

 
 
 
 
"אג'נדה", מרכז ישראלי לאסטרטגיה תקשורתית, הוא ארגון הפועל לשינוי חברתי ומחשבתי בתקשורת בישראל. "אג'נדה" משפיעה על הדרך בה מוצגים נושאים חברתיים בשיח התקשורתי, ומסייעת לארגונים העוסקים בשינוי חברתי לשפר את עבודתם עם התקשורת. זאת, על-מנת לקדם את מטרותיהם ביתר יעילות.

עמותת ידידי מרכז רפואי העמק נוסדה בשנת 1997. העמותה הינה ארגון ללא כוונות רווח, מטרתה לסייע בפיתוח וקידום המרכז הרפואי לרווחת המטופלים.
פיתוח המרכז הרפואי העמק מתאפשר הודות לסיוע של ידידים מישראל ומהתפוצות, השותפים לדרכינו ומסייעים בידינו לבנות ולפתח, לרכוש ציוד ומכשור רפואי, לקדם את המחקר והמדע בעמק.

www.haemek.co.il
 
 
 עמותת "סינגור קהילתי" היא ארגון לשינוי חברתי, הפועל לקידום זכויות חברתיות וכלכליות ולסולידריות קהילתית בשכונות מצוקה. לתפיסתנו, מודעות לזכויות חברתיות וכלכליות היא מפתח לעוצמה, לעצמאות, ולמימוש צרכים ויכולות של יחידים וקהילות.

 
האתר "קונים", מאפשר לגולשים לקבל מידע מפורט אודות רכישת נדל"ן מול מגוון האפשרויות הקיימות בשוק .
אצלנו תוכלו למצוא את הפרטים החשובים לרכישה נכונה ולדעת להכיר את מכלול האפשרויות להשקעה בתחום.
www.konim.org.il
 
 
 
"העמותה לקידום הנחמדות בעולם" הפועלת לקידום והפצת תפיסת הנחמדות בקרב הציבור בארץ ובעולם. תפיסת הנחמדות גורסת כי נחמדות היא גישה לחיים ולא תכונת אופי, והיא כוללת את כל סוגי ההתנהגויות החיוביות האנושיות: סובלנות, סבלנות, נימוס, עזרה לזולת, הארת פנים, הגינות ועוד.
 
 
צו פיוס חותר לקיומה של חברה בה חיים זה לצד לזה, בהבנה ובכבוד הדדי, יהודים בעלי גישות שונות למסורת, ומתקיימים ביניהם קשרי גומלין מתוך תחושת שותפות וערבות הדדית.
 
 
"הוועד להשבת יונתן פולארד הביתה" פועל בתיאום עם יהונתן ואסתר פולארד, ומטרתו להביא לשחרורו של פולארד מהכלא האמריקני ולהשבתו ארצה, לישראל.
 
 
         
"שתיל", שירותי תמיכה ויעוץ לארגונים לשינוי חברתי מייסודה של "הקרן החדשה לישראל", מסייע לארגונים בשלבי הקמתם ובפעולתם השוטפת. "שתיל" פועל כמרכז לפיתוח יכולותיהם של ארגוני שטח לשינוי חברתי, הפועלים לקידום ערכי זכויות אדם ואזרח, צדק חברתי, פלורליזם ועוד, וכן לארגונים ומוסדות נוספים שערכיהם אינם סותרים ערכים אלו.
 
 
אומ"ץ הינה התנועה היחידה בארץ המשלבת פעילות למען מנהל תקין וטוהר מידות בעת ובעונה אחת עם סיוע לגופים חברתיים, אוכלוסיות חלשות וארגוני נכים ונפגעים למיניהם.
 
 
"מנהיגות אזרחית" הינו ארגון הגג של העמותות והמלכ"רים בישראל (הוקם ביוזמת הגוינט). כארגון גג, "מנהיגות אזרחית" משמש כגוף מייצג של הארגונים החברתיים בישראל וכגורם מדרבן ומוביל להתמקצעות ואתיקה, על מנת לסייע לארגוני המגזר השלישי לפעול באופן מיטבי לקידום הנתינה, ההתנדבות והעזרה ההדדית בתחומי הפרט, הקהילה והחברה.
"אמנסטי אינטרנשיונל" הינו ארגון מתנדבים בינלאומי, א-פוליטי ובלתי תלוי, הפועל למניעת כמה מן ההפרות החמורות ביותר של זכויות האדם שמבצעות ממשלות, קבוצות אופוזיציה וחברות עסקיות.
 
 
"בצלם", מרכז המידע הישראלי לזכויות האדם בשטחים, הוקם בשנת 1989 על-ידי אנשי רוח, משפטנים, רופאים, עיתונאים וחברי כנסת.

מטרותיו העיקריות הן להיאבק נגד הפרות זכויות האדם בשטחים באמצעות תיעודן והבאתן לידיעת הציבור הרחב וקובעי המדיניות; להילחם בתופעת ההדחקה וההכחשה הקיימת בחברה הישראלית; ולתרום ליצירת תרבות של זכויות אדם בישראל
 
 
"יוזמת ז'נבה" היא הצעה להסכם קבע ישראלי-פלסטיני, על-בסיס "מתווה קלינטון" מדצמבר 2000, שהתקבל על-ידי ממשלת ישראל.
על-מנת להניע מהלך אזרחי וציבורי, שיחלץ את האיזור ממלכודת הדמים שבו הוא נתון, קמו בשני הצדדים ארגונים ללא כוונת רווח המקדמים את היוזמה. מאז גיבוש ההסכם נערך מאמץ הסברתי וחינוכי בצד הפלסטיני ובצד הישראלי, בכדי לגייס רוב שיוביל את הנהגות שני הצדדים למו"מ ולהסכם.
 
 
 
 
 
 
                
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות – Copyright © 2011 – All rights reserved - POLITY